Verkiezing Miss en Mister NVO 2017

04 maart 2017

Miss Natuur – en vogelvrienden verkiezing.

Miss en mister NVO

Zoals naar jaarlijkse gewoonte werd er ook dit jaar tijdens het jaarlijks familliefeest de Miss NVO verkiezing plaats. Hieraan doen alle vrouwen van onze leden mee, en bestaat uit een behendigheidsproef. Dit jaar moesten de dames vanaf een 4 tal meter, een 5 tal tennisballen door diverse openingen met punten gooien. Er werd gelachen, maar ook goed gegooid. Wie het meest scoorde, was dan ook de nieuwe Miss NVO, en dit jaar was dat Ilse Bosmans die met 4 punten won.

Ook kwamen de mannen in actie, zij hadden het meest genoten en gelachen met de vrouwen. Maar zij moesten nu aan de lijve ondervinden hoe moeilijk het was om de balletjes in de nodigen openingen te deponeren. De meeste eindigden met een nul score op het bord, maar dat was echter niet gerekend op de vaardigheid van Rudi Plessers. Deze werd winnaar met in totaal 6 punten.

De winnaars zie je hierbij op de foto, namens onze vereniging nog van harte proficiat.